KURTEK GEMİ MAK. SAĞ. HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Untitled Document
KURUMSAL

KURTEK 1994 yılından bu yana müşteriye bağlı; esnek, yenilikçi ve hızlı hizmet kalitesi ile en bilinen adres olmuştur.
Hızla yükselen başarı grafiğimizin altında yatan gerçek; en temel üründen en spesifik ürüne kadar ürün bilgi hakimiyeti, müşterilerimiz ile yakın partner ilişki ve kaliteden ödün vermeyen kararlılığımızdır.
Projenin planlama safhasında başlayıp, kusursuz teslimat aşamasına kadar gerek uzman personelimiz ile gerek ise yurtiçi ve yurtdışı satış ortaklarımız ile müşterilerimize tavsiyelerde bulunmaktan ve destek vermekten onur duyuyoruz.
Endüstriyel vanadan fitting malzemeye ve bunların aksesuarlarına kadar, eş kalitede ürün gamına sahip olan KURTEK VANA, ürüteci firma test sertifikasının haricinde, Bureau Veritas (BV), American Bureau Of Shipping (ABS), Lloyd Register (LR), Germeinsher Lloyd (GL), Det Norske Veritas (DNV) ve Royal Instution Of Naval Architech (RINA) kuruluşlarınca da ürünlerini sertifikalandırılmaktadır.
Ortak pazarımızın başarısı için kararlılık, yaratıcılık, bağlılık içinde ve engin tecrübemizi paylaşarak sizin ile çalışmak isteriz.

 
 
 

 

 

Kurtek Vana Glob Vanalar,Dişli,Dışşarj Vanası,sürgülü,Küresel,3 Yollu Bronz,Lift,Çekvalfler,Çalpara,Disko,Sandviç,Y & T Tipi Pislik Tutucular,Ani Kapama,İskandil,Çamur Sandığı,Yangın ve Güverte Yıkama,Sintine Süzgeci,Valf, Çiftli Boşaltma Valfi,seviye göstergeleri
English